بهترین سایت های خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

منظور از بک لینک و لینک سازی ارجاع سایت های دیگر به سایت مورد نظر است. این کار را میتوان از طریق لینک کردن متون و تصاویر در صفحات سایت میزبان انجام داد.

بهترین سایت های خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

چرا خرید بک لینک؟

از آنجایی که بازار کسب و کارهای دیجیتالی روز به روز داغ‌تر می‌شود؛ متدهای کسب‌وکارها؛ بازاریابی؛ تبلیغات و فروش نیز به همان اندازه رشد کرده و مورد توجه عموم قرار گرفته است. ارتقا رتبه در موتورهای جستوجو به منظور دیده شدن سایت و به تبعیت از آن افزایش نرخ بازدید و نهایتا فروش یکی از اهداف مهم کسب‌وکارهای دیجیتالیست که می‌توان از آن به عنوان فاکتوری کلیدی یاد کرد. روش‌های متعددی برای مرتع ساختن این نیاز مدیران و فعالان این عرصه وجود دارد که یکی از این روش‌ها لینک سازیت.

در واقع یکی از معیارهای رتبه‌بندی سایت‌ها از دیدگاه موتورهای جستوجو میزان محبوبیت و اعتماد سایت‌هاست. باید خاطر نشان کرد که عوامل متعددی بر این مهم تاثیرگذارند اما یکی از این عوامل تایید این اعتماد و محبوبیت از طریق دیگر سایت‌هاست. به این معنا که اگر مطالب سایت شما در سایر سایت‌های دیگر به اشتراک گذاشته شود گوگل تشخیص خواهد داد که سایت شما و مطالبی که در آن قرار داده‌اید از منظر مخاطبان مورد اعتماد و محبوبیت است. اگر بخواهید به صورت تخصصی تر به قضیه بپردازید به مفهوم لینک سازی در سئو خواهید رسید.

 

تاثیر بک لینک و رپورتاژ بر سئو سایت

منظور از لینک سازی ارجاع سایت های دیگر به سایت مورد نظر است. این کار را میتوان از طریق لینک کردن متون و تصاویر در صفحات سایت میزبان انجام داد. این مفهوم در سئو تحت عنوان بک‌لینک شناخته می‌شود. بک‌لینک ها به دو دسته اساسی تقسیم بندی می شوند: لینک‌های داخلی (internal) و لینک‌های خارجی (external). منظور از لینک داخلی لینک‌هایی هستند که درون صفحات یک سایت وجود دارند به این صورت که شما مطالب یکی از صفحات سایت خود را در صفحه دیگر همان سایت که نرخ بازدید بیشتری دارد؛  لینک می‌کنید. این کار مزیت‌هایی را به همراه دارد اما خیلی مورد توجه موتورهای جستووجو و در نتیجه سئوکاران نیست. دسته دوم لینک‌سازی خارجیست که به مراتب از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می‌توان گفت معیار موثرتری در ارتقا رتبه سایت دارد. در این نوع لینک‌سازی سایر سایت‌ها به وبسایت شما لینک میدهند و جالب است بدانید هرچه سایت‌های ارجاع دهنده دارای رتبه بالاتری باشند؛ سئو سایت شما نیز به همان اندازه بهره‌مند خواهد شد.

مبحث مهم دیگری که به آن پرداخته می‌شود تقسیم بندی دیگر لینک ‌ها به دو نوع : لینک‌های فالو  dofollow backlink ؛ لینک‌های نوفالو (no follow) می‌باشد.  لینک‌های فالوهمان لینک‌های هستند که منجر به افزایش رتبه سایت شما میگردند. در ظاهر ماجرا از طریق این لینک‌ها شما از سایتی به سایت دیگر منتقل می‌شوید با این تفسیر که در این نوع انتقال موتور جستوجو هم این لینک‌ها را دنبال می‌کند. در حالی که در لینک‌های نوفالو اگرچه شما ز طریق یک کلیک از سایتی به سایت منتقل می‌شوید اما از نظر موتور جستوجو این اتصال زنجیروار گسسته شده و لینک مورد نظر به ادرسی اشاره نمی‌کند. لذا این نوع لینک‌ها آورده ای برای شما از نظر ارتقا رتبه در موتور جستوجو نخواهند داشت.

اما مبحث مهمی که وجود دارد این است که بهترین سایت‌های خرید بک‌لینک کدام‌ها هستند؟ وبسایت‌های متعددی خدماتی از این دست را ارائه می‌دهند اما همواره قیمت، کیفیت و قابلیت اطمینان سه فاکتور اصلی کاربران بوده و هست. لیست زیر علاوه به معرفی این وبسایت‌ها شرحی مختصر از هر کدام را ارائه می‌دهد:

 

بهترین سایت های خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی

  1. لینکیار: با ثبت نام رایگان در این پلتفرم ضمن دسترسی بیست و چهار ساعته به سایت و امکان خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ اگهی به صورت مستقیم و بدون واسطه از صاحبان وب سایت هایی که در این پلتفرم ثبت نام کرده اند و همچنین مشاهده و مقایسه سایت‌های فروشنده در پنل شخصی خود و همچنین گردآوری بهترین سایت‌های فروش بک لینک؛ امکان اعمال فیلترهای مورد نظر به منظور جستوجو سریع و آسان خدمات مورد نظر؛ تضمین پایین‌ترین قیمت(عدم دریافت پورسانت از خریدار)؛ تضمین خرید بک لینک  (https://linkyar.com) (آزاد شدن مبلغ فروش برای فروشنده پس از تایید صحت و کیفیت خدمات توسط مشتری) و امکان مبادله بدون واسطه برای کاربران تعبیه شده است. لازم به ذکر است که این پلتفرم امکان مشاوره رایگان خرید برای خریدار؛ فروش برای فروشنده و تحلیل برای سئوکاران را در اختیار قرار می دهد.
  2. بک لینکفا: سایت بک‌لینک‌فا امکان مشاهده و مقایسه پنل‌های فروش را در اختیار کاربران قرار داده و ارائه دهنده بک‌لینک به صورت انبوه می باشد. ضمنا ارائه دهنده جشنواره‌های خرید است که تخفیفاتی را در آن برهه زمانی برای مشتریان خود درنظر می‌گیرد.
  3. راش وب: این سایت مجموعه ای از سایت‌های مطرح از نظر کیفیت و قیمت را به کاربر پیشنهاد میدهد و از نظر قیمت سایت‌های مجموعه را ضمانت می‌کند.
  4. میهن بک لینک: پس از ثبتنام در سایت؛ در هر زمان امکان خرید بک لینک جدید یا تمدید بکلینک‌های خریداری شده را دارید. ضمن اینکه با استفاده از گزارش‌های موجود در پنل کاربری خود امکان مقایسه بک لینک‌ها برای شما تعبیه شده است.
  5. تسمینو: معرفی رسانه‌های معتبر برای درج لینک و تبلیغات.
  6. رخ اد: در این پلتفرم بک لینک های داخلی و خارجی معتبر ارائه شده و شما می‌توانید برای خرید بک لینک از مشاوران سئو نیز کمک بخواهید.
  7. بک اوریتی: در این سایت امکان مشاهده و مقایسه سایت های ارائه دهنده بک لینک وجود دارد ضمن اینکه امکان درج عنوان؛ لینک و تنظیم تاریخ انتشار و بازه زمانی انتشار برای هر بک لینک موجود است.
  8. کبوکلود: این پلتفرم خرید بلک لینک های انبوه ارزان را ساده می کند همچنین تضمین میکند که اگر پس از پرداخت؛ سایت میزبان لینک‌های شما را حذف کرد؛ مبلغ پرداختی را به حساب شما بازخواهد گرداند.
  9. آژانس فرین: با دسته بندی بک لینک‌ها به بک لینک های ارزان؛ بک لینک‌های قوی؛ بک لینک های نام برند؛ بک لینک های دوفالو و... امکان دسترسی شما به آنچه می‌خواهید را ساده تر کرده است.
  10. لینک بگیر: ارائه لینک‌های ارزان و معتبر و همچنین به محض خرید فورا بک لینک شما در سایت های میزبان قرار خواهد گرفت.