با بهترین برد گیم‌ها یا بازی‌های رومیزی تک نفره آشنا شوید

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بهترین بازی های رومیزی یا برد گیم‌های تک نفره بپردازیم. اگر طرفدار این سبک از بازی‌ها هستید، با پوبل همراه شوید.

آگوست 2, 2020 - 08:15
 0  874
با بهترین برد گیم‌ها یا  بازی‌های رومیزی تک نفره آشنا شوید
بهترین بازی های رومیزی تک نفره

بازی های رومیزی همیشه جزء یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌ها در دورهمی‌ها بوده‌اند که معمولاً با حداقل 2 نفر انجام می‌شوند و در ده سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. به خصوص بازی های رومیزی تک نفره که بسیار متداول نیز شده‌اند و علت آن شاید در این روزها به دلیل قرنطینه خانگی ناشی از شیوع ویروس کرونا باشد. با معرفی برترین بازی های رومیزی تک نفره همراه پوبل باشید.

اگر شما نیز تمایل دارید تا یک بازی رومیزی تک نفره را امتحان کنید، در زیر به برترین بازی های رومیزی تک نفره اشاره می‌کنیم:

بازی Palm Island

بهترین بازی های رومیزی تک نفره

نام Palm Island برای این بازی رومیزی تک نفره کاملاً تحت‌اللفظی است و شما باید با استفاده از 17 کارت یک جزیره در کف دست خود بسازید. برای اینکار باید کارت برتر را برداشته و عمل موردنظر را انجام دهید. همچنین برای دستیابی به توانایی‌های جدید می‌توانید منابع را برای به‌روزرسانی ساختمان‌ها ذخیره کنید. شما 8 مرحله بازی خواهید کرد تا امتیازات موردنظر برای پیروزی را کسب کنید.

این بازی به چند نوع مختلف انجام می‌شود و امکان بازی با 2 بازیکن به صورت مشارکتی یا رقابتی نیز وجود دارد؛ اما حالت انفرادی بازی، بهترین و جذاب‌ترین نوع آن است.

بازی Coffee Roaster

بازی های رومیزی

یکی از بهترین بازی های رومیزی تک نفره، بازی Coffee Roaster است که در آن شما نقش درست کردن قهوه را به عهده دارید. شما باید دانه‌های قهوه را برشته کنید و با انواع مختلف قهوه کار کنید تا بتوانید بهترین درجه از  طعم را برای گذراندن مرحله آزمایش فنجان به دست آورید. در ابتدای بازی شما با تعداد و نوع مشخصی از دانه‌های قهوه، آب و برخی مواد افزودنی شروع می‌کنید. با بیرون کشیدن قهوه از کیسه، آنها تفت داده شده، آب آنها تبخیر می‌شود، دانه قهوه تیره‌تر می‌شود و از مواد افزودنی نیز استفاده می‌شود. هر وقت احساس کردید که به میزان درست از تفت دادن رسیده‌اید، به مرحله آزمایش فنجان می‌روید. بازی دارای یک روند عالی گیم‌پلی است و با سرعت بالایی پیش می‌رود.

بازی Arkham Horror: The Card Game

بازی های رومیزی تک نفره

این یکی از محبوب‌ترین بازی های رومیزی تکی است و از لحاظ فنی 2 بازیکن برای انجام آن نیاز است، اما زمانی که بازی را انجام دهید، متوجه می‌شوید که بازیکن دوم فقط همان بازی را به صورت مجدد انجام می‌دهد و به همین دلیل در بین بازی های رومیزی تک نفره قرار دارد. سیستم بازی به صورت مرحله‌ای است و هر مرحله داستانی متفاوت دارد که شامل ماجراهای متعدد و مجموعه‌های کارت برای پیشرفت در بازی می‌شود. هر ماجراجویی در یک مرحله تنها بخشی از مبارزات بزرگتر آن مرحله بوده و هر ماجراجویی عواقب ماندگاری در عملکرد شما در طول بازی خواهد داشت. سیستم بازی واقعاً خارق‌العاده بوده و دارای روایتی موضوعی و استراتژیک است.

بازی Nemo’s War

بهترین بازی های رومیزی

این بازی نسخه جدید Nemo’s War در سال 2009 است که گیم‌پلی و طراحی گرافیکی آن مورد بررسی و بازسازی قرار گرفته است. در جنگ نمو، شما نقش کاپیتان نمو در بیست هزار فرسخ زیر دریا ژول ورن را بازی خواهید کرد. این تقریباً سنگین‌ترین بازی در بین بازی های رومیزی تک نفره این لیست است و تنها موردی است که تجربه‌ای واقعاً باشکوه و منحصربه‌فرد برای یک بازی تک نفره را ارائه می‌دهد. شما در اینجا به انجام ماموریت‌های علمی، اکتشافی، ضد امپریالیسم و جنگی خواهید پرداخت. هر سناریو باعث می‌شود بازی به گونه‌ای متفاوت انجام شود و استراتژی شما به طرز چشمگیری تغییر کند.

روند بازی نیز با انداختن تاس پیش می‌رود. همانطور که گفتیم، این بازی کاملاً پیچیده است؛ پس اگر می‌خواهید به پایان خوشحال کننده‌ای برای ماجراجویی خود برسید، باید معماهای بسیاری را حل کنید. البته با وجود پیچیدگی، بازی کاملاً روان اجرا می‌شود. علاوه بر این، داستان، شخصیت‌ها، روایت و موضوع بازی واقعاً شما را سرگرم می‌کند.

بازی Shephy

بهترین بازی های رومیزی تک نفره

Shephy یکی از سنتی‌ترین بازی های رومیزی تک نفره است، اما گیم‌پلی آن آنقدر سریع و رضایت‌بخش است که در این لیست قرار گرفته است. هدف از بازی این است که در ابتدا فقط با یک گوسفند بازی را شروع کرده و برای به دست آوردن تعداد بیشتر، از توانایی‌های ویژه خود و… استفاده کنید تا گوسفندان خود را به 1000 عدد برسانید. چالش بازی این است که اتفاقات منفی بسیاری در حین بازی رخ می‌دهد که گوسفندان را از مزارع شما دور کرده و باعث می‌شود برای افزایش تعداد گوسفندان با چالش‌های بسیاری مواجه شوید. هر دست از بازی نیز معمولاً حدوداً 10 تا 15 دقیقه طول می‌کشد.

بازی Friday

بازی های رومیزی تکی

Friday یکی از جذاب‌ترین بازی های رومیزی تک نفره است. در این بازی شما به عنوان Friday تلاش می‌کنید تا به رابینسون کروز کمک کنید که در این جزیره زنده بماند. هر کارت در این بازی شامل یک خطر و یک منبع است. شما در اینجا باید کارت‌های خطر را مدیریت کنید و دانستن اینکه چه زمان زندگی خود را در معرض خطر قرار دهید و چه زمان نه، جذابیت اصلی بازی است. همچنین در بین راه با گروه‌های مختلف و دزدان دریایی نیز روبه‌رو خواهید شد.

بازی Hostage Negotiator

برترین بازی های رومیزی تک نفره

همانطور که از نام بازی مشخص است، شما وظیفه اجرای قانون را در انجام مذاکرات برای مقابله با وضعیت گروگانگیری را برعهده خواهید گرفت. این بازی دارای یک موضوع بسیار عمیق و جذاب است که شامل تصمیم‌گیری‌هایی از طرف شما می‌شود که مستقیماً روی زندگی گروگان‌ها می‌تواند تأثیر بگذارد. شما می‌توانید با گفتن چیزهای مناسب در زمان مناسب، احتمال مرگ گروگان‌ها را کاهش دهید. آنچه این بازی را بسیار جذاب می‌کند، تعادل بین کنترل و شانس است. همچنین در این بازی گزینه‌های بسیار زیادی بین دشمنان، سناریوها و مذاکره‌کنندگان مختلف برای انتخاب وجود دارد که بازی را بسیار طولانی و هیجان‌انگیز می‌کند.

بازی Onirim

بازی های رومیزی

Onirim یکی از بازی های رومیزی تک نفره کلاسیک است. شما در این بازی باید تلاش کنید تا مجموعه‌ای از درها برای خارج شدن از این هزارتوی مرموز را باز کنید. در طول بازی شما کارت‌هایی را در دست داشته و باید با آنها بازی کنید. حال اگر 3 کارت هم رنگ و بدون نماد یکسان را پشت سر هم به زمین بیندازید، به طور خودکار یک در برایتان باز می‌شود. با این حال کارت‌هایی نیز وجود دارند که باعث می‌شوند تا درهای باز شده شما دوباره قفل شوند. به طور کلی، این یک بازی معمایی واقعاً دشوار و جذاب است که دوست دارید بارها و بارها تجربه‌اش کنید.

بازی After the Virus

بازی های رومیزی تک نفره

After the Virus یکی از متفاوت‌ترین بازی های رومیزی تک نفره است. همانطور که احتمالاً حدس زده‌اید، این یک بازی زامبی در پایان دنیا است که می‌توان آن را 3 نفره و یا تک نفره انجام داد. شما در اینجا باید تلاش کنید تا یک عرشه قدرتمند را بدست آورید و برای زنده ماندن و انجام مأموریت‌های مختلف باید عرشه‌های قدرتمندی نیز بسازید. 15 ماموریت موجود در این بازی به صورت داستانی وجود دارند، اما انتظار نداشته باشید که به راحتی زنده بمانید؛ زیرا زامبی‌ها به صورت فزاینده‌ای به شما حمله خواهند کرد.

در این مقاله بهترین بازی های رومیزی تک نفره را معرفی کردیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. آیا تجربه انجام بازی‌های بالا را داشته‌اید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید. همچنین اگر بازی رومیزی تک نفره دیگری می‌شناسید، برای ما معرفی کنید.

واکنش شما نسبت به این مطلب چیست؟

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

مجله پوبل مجله اینترنتی پوبل به عنوان مکانی برای افزایش دانش و سطح آگاهی شما دوستان عزیز راه‌اندازی شد. هدف ما در مجموعه پوبل آشنایی همه مردم با حوزه‌های تکنولوژی، سرگرمی، هنری، علمی، وسایل نقلیه و سایر موارد است. امیدواریم مطالب مجله اینترنتی پوبل به نیازهای شما پاسخ دهد و شما را بیشتر با فناوری های جدید و روز آشنا کند. به امید فردایی با دانش بیشتر و افزایش معلومات همه مردم ایران