معرفی کمیک بوک ها و کتاب های مصور رایگان مارول

مارول 12 کمیک خود را برای دوران قرنطینه کرونا رایگان کرد. در ادامه می‌توانید 12 کمیک رایگان مارول به همراه نحوه دریافت آن ها را مطالعه کنید.

معرفی کمیک بوک ها و کتاب های مصور رایگان مارول
۱۲ کمیک بوک رایگان مارول برای دوران قرنطینه

با تغییر شرایط زندگی مردم به دلیل شیوع ویروس کرونای 2019 و آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در بسیاری از کشورها، مردم اکثرا در خانه‌های خود ماندگار شده‌اند. در هفته‌های اخیر شرکت‌های بازی‌سازی، استودیوهای فیلم و سرگرمی‌های دیگر، تلاش کرده‌اند تا به نوعی هم مردم را به در خانه ماندن تشویق کنند و هم آن‌ها را در خانه سرگرم نگه دارند. حالا انتشارات مارول 12 کمیک بوک از مجموعه‌ی بزرگ خود را به صورت رایگان برای علاقه‌مندان عرضه کرده است.

پلتفرم Comixology آمازون، روزهای تست رایگان خود را اضافه کرده است و می‌توانید با عضویت رایگان در این پلتفرم برای مدت زمان بیشتری نسبت به قبل، از کمیک‌های عرضه شده در آن به صورت رایگان استفاده کنید. اما مارول هم به این گنجینه افزوده است.

برای دریافت و خواندن کمیک‌های رایگان شده، لازم است که اپلیکیشن Marvel Unlimited را برای اندروید یا iOS دریافت و نصب کنید. برای دریافت 12 کمیک بوکی که مارول به صورت رایگان عرضه کرده است، نیاز به ثبت‌نام و عضویت در سرویس مارول نخواهید داشت.

همچنین همان‌طور که گفته شد، این کمیک‌ها را می‌توانید از طریق Comixology نیز دریافت کنید. این کمیک بوک‌ها دارای آرک‌های داستانی کامل در ماه آوریل بوده‌اند که یعنی هر کدام از آن‌ها حداقل شش شماره دارند که ارزش هر کدام به 10 دلار و بیشتر می‌رسد. کمیک‌های کلاسیکی مثل Civil War و کمیک خواندنی و جذاب Black Panther از جمله عناوینی هستند که مارول به صورت رایگان عرضه کرده است.

شما می‌توانید همه‌ی این 12 کمیک بوک را تا تاریخ 15 اردیبهشت 99 (4 مه 2020) به صورت رایگان دریافت کنید. این تاریخی است که فعلا مارول اعلام کرده است، اما ممکن است این تاریخ تمدید و یا لیست جدیدی از کمیک بوک‌های رایگان مارول برای ماه‌های آینده اعلام شود.

در شرایط حاضر، خواندن کتاب‌های کمیک یک راه بسیار خوب برای سرگرم شدن در ایام قرنطینه و تعطیلات اجباری است. علاوه بر این 12 کمیک، می‌توانید با حساب کاربری Comixology Unlimited که در حال حاضر 60 روز مهلت استفاده‌ی رایگان دارد، به بیش از 25 هزار کمیک بوک دست پیدا کنید. بعد از آن نیز، هزینه‌ی اشتراک این سرویس تنها 6 دلار در هر ماه است.

Marvel Unlimited نیز با تقریبا همین تعداد کمیک بوک، تنها از مجموعه کمیک‌های مارول، با قیمت 10 دلار برای هر ماه در دسترس است. اما فعلا نیازی به پرداخت هیچ وجهی ندارید و می‌توانید به سراغ این 12 کمیک بوک مارول بروید:

Amazing Spider-Man: Red Goblin

Avengers: The Final Host

Avengers: Kree/Skrull War

Avengers vs. X-Men

Black Panther Vol. 1

Black Widow Vol. 1: SHIELD’s Most Wanted

Captain America: Winter Soldier Ultimate

Captain Marvel Vol 1: Higher, Further, Faster, More

Civil War

Fantastic Four Vol. 1: Fourever

Thanos Wins

X-Men Milestones: Dark Phoenix Saga