هنگام سرمایه گذاری در املاک ترکیه این نکات را فراموش نکنید!

قوانین سرمایه گذاری ترکیه ساده و مطابق با استانداردهای بین المللی است. اصلاحات قانونی اخیر فضای سرمایه گذاری در ترکیه را بهبود بخشیده و خارجی ها را تشویق به سرمایه گذاری در این کشور کرده است.

آگوست 24, 2022 - 11:59
آگوست 24, 2022 - 14:29
 0  1960
هنگام سرمایه گذاری در املاک ترکیه این نکات را فراموش نکنید!

یکی از کشورهایی که این روزها سرمایه گذاری در آن رواج پیدا کرده است، ترکیه است. ترکیه کشوری است که به دلیل موقعیت خوب ژئوپلیتیکی همواره کشوری بسیار مهم برای بسیاری از سرمایه گذاران بوده است. این ویژگی ترکیه را به یک مرکز بسیار مهم و البته بسیار مناسب برای سرمایه گذاران خارجی و داخلی تبدیل کرده است.
قوانین سرمایه گذاری ترکیه ساده و مطابق با استانداردهای بین المللی است. اصلاحات قانونی اخیر فضای سرمایه گذاری در ترکیه را بهبود بخشیده و خارجی ها را تشویق به سرمایه گذاری در این کشور کرده است.

اخیرا شرایط و ترفند های خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه دستخوش تغییراتی شده است. طبق قوانین در گذشته، برای حداقل سرمایه گذاری در ترکیه باید 1 تا 3 میلیون دلار در روش های مختلف سرمایه گذاری هزینه می کرد، اما پس از تغییر قوانین در سال 2019، این مبلغ به 250 تا 500 هزار دلار کاهش یافت. .

بازار املاک و مستغلات ترکیه شاهد رشد قابل توجهی در قیمت آپارتمان است، به خصوص در سال 2021 که شاهد تقاضای بالایی از سوی سرمایه گذاران برای آپارتمان در ترکیه است. به موازات کاهش نرخ بهره وام های رهنی به دلیل کاهش نرخ بهره عمومی در ترکیه، تقاضا در بازار داخلی در ماه های پایانی سال 2021 به اوج خود رسید.

یکی از سرمایه گذاری ها برای اخذ اقامت ترکیه اقامت در ملک می باشد. اقامت ملک یک اقامت میان مدت طولانی مدت است که به خارجی هایی که در ترکیه املاک و مستغلات خریداری کرده اند، معمولا برای یک سال اعطا می شود. همسران و فرزندان تا 18 سال نیز حق این اقامت را دارند. اقامتگاه ملکی مشابه اقامتگاه توریستی است، اما بازسازی آن آسانتر است.

حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه برای اقامت بسیار مهم است، زیرا از این طریق می توانید حداقل بودجه مورد نیاز برای اقامت را تعیین کنید.حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه در شهرهای مختلف این کشور بسیار متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هر متر مربع خانه در استانبول گاهی 2 برابر بیشتر از حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه در شهرهای دیگر است.
اما به طور کلی می توان گفت شهرهای استانبول، ازمیر، آنکارا و آنتالیا بهترین شهرهای ترکیه برای حداقل خرید ملک در ترکیه برای اقامت هستند. در این میان استانبول به دلیل مرکز اقتصادی ترکیه گزینه بسیار بهتری خواهد بود.

کیفیت انتخاب ملک به شما این امکان را می دهد که بیشتر از آنچه انتظار دارید درآمد کسب کنید. بر اساس تجربه ای که در این زمینه به دست آورده ایم، نرخ رشد قیمت در یک دوره بسیار کوتاه تقریباً 30 درصد قیمت خود ملک بوده است. و این بدون شک به هوش سرمایه گذار و انتخاب موفق سرمایه گذاران مربوط می شود.

واکنش شما نسبت به این مطلب چیست؟

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

مجله پوبل مجله اینترنتی پوبل به عنوان مکانی برای افزایش دانش و سطح آگاهی شما دوستان عزیز راه‌اندازی شد. هدف ما در مجموعه پوبل آشنایی همه مردم با حوزه‌های تکنولوژی، سرگرمی، هنری، علمی، وسایل نقلیه و سایر موارد است. امیدواریم مطالب مجله اینترنتی پوبل به نیازهای شما پاسخ دهد و شما را بیشتر با فناوری های جدید و روز آشنا کند. به امید فردایی با دانش بیشتر و افزایش معلومات همه مردم ایران