با بهترین بهترین خوانندگان مرد خارجی دنیا آشنا شوید

خوانندگی یکی از شاخه‌های پرطرفدار و محبوب در موسیقی است و هنرمندان مطرح و صاحب سبک بسیاری در این حوزه فعالیت می‌کنند. در این مطلب بهترین خوانندگان مرد خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد.

سپتامبر 22, 2020 - 08:08
سپتامبر 22, 2020 - 08:11
 4  5248
با بهترین بهترین خوانندگان مرد خارجی دنیا آشنا شوید
بهترین خوانندگان مرد خارجی دنیا

خوانندگی یکی از حرفه‌های جذاب و پرطرفدار در عرصه موسیقی و هنر محسوب می‌شود که همواره مورد توجه و علاقه مخاطبان بوده است. خوانندگان بسیاری از گذشته تا به امروز در این عرصه فعالیت کردند و به نوعی صنعت موسیقی را متحول ساختند. اسطوره‌هایی مانند مایکل جکسون، ماروین گِی، الویس پریسلی و جان لنون از جمله افراد تاثیرگذار و مهم در حوزه خوانندگی بودند که در زمان حیات طرفداران بی‌شماری در سراسر دنیا داشتند. این هنرمندان فقید اکنون جای خود را به نسل جدید دادند و در حال حاضر خوانندگان خوش صدا و با استعداد بسیاری در سبک‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

خوش صدا ترین خواننده های مرد دنیا

اما بهترین خوانندگان مرد خارجی دنیا از گذشته تا به امروز چه کسانی هستند؟‌ این سوال دقیقا همان موضوعی است که در این مقاله از پوبل به آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید تا مروزی بر بهترین خوانندگان مرد خارجی در سراسر دنیا داشته باشیم. همچنین پیشنهاد می‌کنم مقاله «با بهترین خوانندگان زن خارجی دنیا آشنا شوید» را هم مطالعه کنید.

بهترین خوانندگان مرد خارجی

در این بخش محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خوانندگان مرد خارجی از گذشته تا به امروز را به شما معرفی کرده و پیشینه هریک از آنها را به صورت کوتاه مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

 

مایکل جکسون (Michael Jackson)

بهترین خوانندگان مرد خارجی

مایکل جکسون بدون شک یکی از بهترین خوانندگان مرد دنیا در زمان خودش محسوب می‌شود که اسطوره موسیقی پاپ، آر اند بی و راک بود و طرفداران بسیاری داشت. این خواننده، هنرپیشه، ترانه‌سرا و رقصنده محبوب در تاریخ 29 آگوست 1958 (7 شهریور 1337) در آمریکا به دنیا آمد و فعالیت هنری و حرفه‌ای خود را از سال 1971 آغاز کرد. این هنرمند فقید اولین آلبوم موسیقی خود به نام «باید آنجا باشم – Got to Be There» را در سال 1972 منتشر کرد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و بیش از 5 میلیون نسخه فروش داشت.

مایکل جکسون به عنوان «سلطان پاپ» شناخته می‌شود و یکی از چهره‌های فرهنگی و تاثیرگذار قرن 21 به حساب می‌آید. او همچنین یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان جهان محسوب می‌شود که نامش در کتاب گینس ثبت شده است. این هنرمند محبوب در تاریخ 25 ژوئن 2009 (4 تیر 1388) در سن 50 سالگی بر اثر ایست قلبی در گذشت و دنیا را در شوک عظیمی فرو برد.

 

فردی مرکوری (Freddie Mercury)

بهترین خواننده های مرد جهان

فردی مرکوری نیز در زمان خود به عنوان پرطرفدارترین خواننده مرد جهان شناخته می‌شد و محبوبیت خاصی در میان مردم داشت. این خواننده و ترانه‌سرای فقید در تاریخ 5 سپتامبر 1946 (14 شهریور 1325) در انگلستان به دنیا آمد و فعالیت هنری خود را از سال 1969 به عنوان یکی از خوانندگان اصلی گروه راک «کوئین» آغاز کرد. فردی خواننده محبوب راک اکثرا با گروه‌های موسیقی مختلف فعالیت می‌کرد و در کنار افراد دیگر به شهرت رسید.

اولین آلبوم موسیقی رسمی این هنرمند در سال 1985 با نام «آقای آدم بده – Mr. Bad Guy» منتشر شد که مورد توجه طیف گسترده‌ای از طرفداران او قرار گرفت. فردی در زمان حیات خود تنها دو آلبوم موسیقی مستقل منتشر کرد و در تاریخ 2 نوامبر 1991 (3 آذر 1370) در سن 45 سالگی بر اثر بیماری ایدز درگذشت.

 

انریکه (Enrique)

بهترین خوانندگان مرد جهان

انریکه نیز یکی از بهترین خوانندگان مرد خارجی نسل جوان محسوب می‌شود که طرفداران زیادی در دنیا دارد. این خواننده جوان و محبوب در تاریخ 8 می 1975 (18 اردیبهشت 1354) در شهر مادرید اسپانیا به دنیا آمد و در سال 1995 به صورت جدی وارد عرصه موسیقی شد. انریکه اولین آلبوم خود را با نام «انریکه ایگلسیاس – Enrique Iglesias» منتشر کرد که فروش بسیار خوبی داشت و او را به شهرت و محبوبیت رساند. این خواننده محبوب به عنوان پرفروش‌ترین هنرمند لاتین شناخته می‌شود و به «سلطان پاپ لاتین» شهرت دارد.

 

ریکی مارتین (Ricky Martin)

بهترین خوانندگان مرد دنیا

ریکی مارتین نیز یکی دیگر از بهترین خوانندگان مرد جهان به حساب می‌آید که به «پادشاه پاپ لاتین» شهرت دارد. این خواننده، ترانه سرا و بازیگر محبوب در تاریخ 24 دسامبر 1971 (3 دی 1350) در پورتوریکو به دنیا آمده و از سال 1984 وارد عرصه هنر شده است. ریکی مارتین از 13 سالگی وارد یک گروه موسیقی پسرانه به نام «منودو» شد و 5 سال بعد اولین آلبوم موسیقی مستقل خود به نام «ریکی مارتین» را به زبان اسپانیایی منتشر کرد. این آلبوم او را به شهرت رساند و پس از آن در سال‌های متمادی آلبوم‌های موسیقی دیگری منتشر کرد و به تدریج به یکی از خوانندگان مطرح پاپ لاتین تبدیل شد.

 

جرج مایکل (George Michael)

برترین خوانندگان مرد خارجی

این خواننده محبوب اولین آلبوم موسیقی مستقل خود را در سال 1987 و با نام «ایمان – Faith» منتشر کرد که با استقبال بی‌نظیری از سوی مخاطبان مواجه شد و محبوبیت او را دو چندان کرد. جرج مایکل در 25 دسامبر 2016 (5 دی 1395) در سن 53 سالگی از دنیا رفت و اهالی موسیقی را در غم و اندوهی بزرگ فرو برد.

 

آشر (Usher)

پرطرفدارترین خواننده مرد جهان

آشر نیز یکی از پرطرفدارترین خوانندگان مرد خارجی محسوب می‌شود که به «شاهزاده آر اند بی» شهرت دارد. این خواننده، بازیگر و رقصنده معروف در تاریخ 4 اکتبر 1978 (12 مهر 1357) در آمریکا به دنیا آمد و از سال 1990 به صورت حرفه‌ای وارد عرصه هنر و موسیقی شد. اولین آلبوم موسیقی آشر خوش صدا در سال 1997 و با نام «راه من – My Way» منتشر شد که در آن زمان مورد توجه طیف گسترده‌ای از مخاطبان قرار گرفت و او را به شهرت و محبوبیت رساند.

 

پیت بول (Pitbull)

محبوب ترین خواننده مرد جهان

پیت بول نیز در فهرست محبوب ترین خواننده مرد جهان قرار می‌گیرد و یکی از پرطرفدارترین خوانندگان هیپ هاپ آمریکایی به حساب می‌آید. او در تاریخ 18 ژانویه 1981 (25 دی 1359) در شهر میامی آمریکا به دنیا آمد و از سال 2001 وارد دنیای موسیقی شد. اما فعالیت رسمی این هنرمند به سال 2004 بازمی‌گردد. پیت بول اولین آلبوم رسمی خود با نام «میامی – M.I.A.M.I.» را در سال 2004 منتشر کرد که او را به شهرت نسبی رساند. اما بخش عمده شهرت و محبوبیت این خواننده پرطرفدار در سال 2008 و با انتشار ترانه «میدونم منو میخوای – I Know You Want Me» و چهارمین آلبوم او به نام «شورش – Rebelution» رقم خورد.

 

کریس براون (Chris Brown)

خوش صدا ترین خواننده های مرد دنیا

کریس براون نیز یکی دیگر از بهترین خواننده های مرد جهان محسوب می‌شود که در سبک پاپ و آر اند بی فعالیت می‌کند. این خواننده و رقصنده محبوب در تاریخ 5 مه 1989 (15 اردیبهشت 1368) در ویرجینیای آمریکا به دنیا آمد و از سال 2005 وارد عرصه موسیقی و هنر شد. او در سن 16 سالگی درس و مدرسه را رها کرد و به دنبال حرفه مورد علاقه خود یعنی موسیقی رفت.

کریس در همین سن اولین آلبوم موسیقی رسمی خود به نام «کریس براون» را منتشر کرد که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و در فهرست دویست آلبوم برتر بیلبورد آمریکا، رتبه دوم را بدست آورد و به واسطه آن به شهرت رسید.

 

جاستین تیمبرلیک (Justin Timberlake)

خوش صدا ترین خواننده های مرد دنیا

جاستین تیمبرلیک نیز از جمله پرطرفدارترین خوانندگان مرد خارجی به حساب می‌آید که محبوبیت بسیاری در سراسر دنیا دارد. این خواننده، ترانه‌سرا، رقصنده و بازیگر محبوب در تاریخ 31 ژانویه 1981 (11 بهمن 1359) در آمریکا به دنیا آمد و از سال 1992 وارد عرصه هنر شد. جاستین تیمبرلیک ملقب به جی.تی (JT) در ابتدا با گروه پسرانه «انسینک – NSYNC» فعالیت خود را آغاز کرد و به شهرت نسبی رسید، اما در سال 2002 با انتشار آلبوم «توجیه – Justified» به اوج شهرت رسید و برنده جایزه گرمی شد.

 

هری استایلز (Harry Styles)

بهترین خوانندگان مرد خارجی

هری استایلز جوان و محبوب نیز یکی از خوش صدا ترین خواننده های مرد دنیا محسوب می‌شود که طرفداران بسیاری دارد. این خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر دوست داشتنی در تاریخ 1 فوریه 1994 (12 بهمن 1372) در انگلستان به دنیا آمد و از سال 2010 با شرکت در مسابقه استعدادیابی ایکس فاکتور وارد عرصه موسیقی و هنر شد. او با تشکیل گروه موسیقی «وان دیرکشن – One Direction» فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد و به شهرت رسید، اما در سال 2016 و با انحلال این گروه به صورت مستقل کار کرد و سال بعد آلبومی با نام خودش منتشر کرد که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و محبوبیت او را دو چندان کرد.

 

ایکان (Akon)

بهترین خواننده های مرد جهان

ایکان نیز یکی دیگر از بهترین خوانندگان مرد خارجی مشهور دنیا است که از محبوبیت خاصی در میان مردم برخوردار است. این خواننده هیپ هاپ و آر اند بی در تاریخ 30 آوریل 1973 (10 اردیبهشت 1352) در آمریکا به دنیا آمد و از سال 1996 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. این هنرمند محبوب در سال 2004 و با انتشار اولین آلبوم موسیقی خود به نام Trouble به شهرت و محبوبیت رسید. ایکان تا کنون در 130 ترانه با خوانندگان دیگر همکاری داشته و یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان آمریکا به حساب می‌آید.

 

اد شیرن (Ed Sheeran)

بهترین خوانندگان مرد جهان

اد شیرن خوش صدا و بی حاشیه نیز یکی دیگر از محبوب‌ترین خوانندگان مرد خارجی محسوب می‌شود که معروف‌ترین آهنگ‌های او Thinking Out Loud و Shape Of You است. این خواننده و ترانه‌سرای محبوب در تاریخ 17 فوریه 1991 (28 بهمن 1369) در انگلستان به دنیا آمد و از سال 2005 به عرصه موسیقی در سبک‌های بومی، هیپ هاپ و پاپ وارد شد.

اولین آلبوم اد شیرن با نام «+» در سال 2011 منتشر شد که مورد توجه طرفداران او قرار گرفت و در سال‌های بعد نیز آلبوم‌های دیگری با نام‌های ضرب و تقسیم را روانه بازار کرد. جالب است بدانید که اد شیرن در فصل هفتم سریال پرمخاطب گیم آف ترونز نیز نقش کوتاهی را ایفا کرد.

 

د ویکند (The Weeknd)

بهترین خوانندگان مرد دنیا

ایبل مکنن تسفی (Abel Makkonen Tesfaye) با نام هنری د ویکند نیز از دیگر خوانندگان مرد خارجی پرطرفدار محبوب است که در سبک آر اند بی، پاپ و هیپ هاپ فعالیت می‌کند. این هنرمند مشهور در تاریخ 16 فوریه 1990 (27 بهمن 1368) در کانادا به دنیا آمده است و فعالیت هنری خود را از سال 2010 آغاز کرد. او در ابتدا چندین آهنگ را به صورت ناشناس و با نام د ویکند در یوتیوب منتشر کرد که توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفت و در سال 2013 اولین آلبوم موسیقی رسمی خود با نام «سرزمین بوسه – Kiss Land» را روانه بازار کرد. این آلبوم موفقیت بزرگی را برای د ویکند به ارمغان آورد و او را به شهرت جهانی رساند.

 

استینگ (Sting)

برترین خوانندگان مرد خارجی

گوردن متیو توماس سامنر (Gordon Matthew Thomas Sumner) با نام هنری استینگ نیز یکی دیگر از خوانندگان مرد پرطرفدار و خوش صدا است که طرفداران بسیاری دارد و معروف‌ترین آهنگ او ترانه «شکل قلب من – Shape Of My Heart» است. این هنرمند در تاریخ 2 اکتبر 1951 (9 مهر 1330) در نیوکاسل انگلستان به دنیا آمد و از سال 1971 وارد عرصه موسیقی شد. استینگ در سال 1977 گروه موسیقی سه نفره پلیس را تشکیل داد و در سال‌های ابتدایی ورودش به دنیای موسیقی با این گروه همکاری می‌کرد، اما در اواخر دهه 1980 از این گروه خارج شد و به صورت مستقل کار کرد.

این هنرمند خوش صدا و محبوب اولین آلبوم موسیقی رسمی خود را در سال 1985 با نام «رویای لاک‌پشت‌های آبی – The Dream of the Blue Turtles» منتشر کرد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و او را به شهرت رساند. این خواننده مشهور تا کنون 16 جایزه گرمی دریافت کرده و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.

 

جاستین بیبر (Justin Bieber)

پرطرفدارترین خواننده مرد جهان

جاستین بیبر نیز یکی دیگر از برترین خوانندگان مرد خارجی است که محبوبیت عجیبی در سراسر دنیا دارد و از جمله خوانندگان جوان و خوش صدای کانادایی به شمار می‌رود. این خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر مشهور در تاریخ 1 مارس 1994 (10 اسفند 1372) در کانادا به دنیا آمد و از سال 2007 وارد دنیای موسیقی شد.

جاستین در ابتدا ویدئوهای آواز خواندن خود را در یوتیوب می‌گذاشت و به واسطه آن ویدئوها در میان کاربران شناخته شد، اما خوانندگی را به طور رسمی از سال 2009 و با انتشار آلبوم «دنیای من – My World» آغاز کرد. 7 آهنگ از این آلبوم در جدول 100 آهنگ داغ بیلبورد آمریکا قرار گرفت و موفقیت بزرگی را برای جاستین بیبر رقم زد.

ما در این مقاله بهترین خوانندگان مرد خارجی که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارند را به شما معرفی کردیم و پیشینه هریک را به صورت مختصر مورد بررسی قرار دادیم. به نظر شما محبوب ترین خواننده مرد جهان کیست؟ شما طرفدار کدامیک از خوانندگان مطرح معرفی شده در این فهرست هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش ارسال دیدگاه با پوبل به اشتراک بگذارید.

واکنش شما نسبت به این مطلب چیست؟

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

مجله پوبل مجله اینترنتی پوبل به عنوان مکانی برای افزایش دانش و سطح آگاهی شما دوستان عزیز راه‌اندازی شد. هدف ما در مجموعه پوبل آشنایی همه مردم با حوزه‌های تکنولوژی، سرگرمی، هنری، علمی، وسایل نقلیه و سایر موارد است. امیدواریم مطالب مجله اینترنتی پوبل به نیازهای شما پاسخ دهد و شما را بیشتر با فناوری های جدید و روز آشنا کند. به امید فردایی با دانش بیشتر و افزایش معلومات همه مردم ایران