آموزش اجرای بازی The Last of Us Part 2 در گوشی های اندروید و iOS

آموزش اجرای بازی The Last of Us Part 2 با استفاده از قابلیت PS4 Remote Play کنسول بازی پلی استیشن 4 در گوشی های اندروید و iOS

The Last of Us Part II که به طور غیر رسمی با عنوان The Last of Us 2 نیز شناخته می‌شود، یک بازی ویدیویی سوم شخص در سبک اکشن-ماجرایی و ترس و بقا است که توسط ناتی داگ توسعه یافته است. داستان بازی The Last of Us 2 دنباله‌ای بر رویدادهای نسخه‌ی اول بازی است و ماجرای الی و جوئل را پس از گذشت پنج سال از رویدادهای بازی اول روایت می‌کند.

این بازی توسط سونی اینتراکتیو انترتینمنت و در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ برابر با ۳۰ خرداد ۹۹ منتشر شد.

داستان بازی The Last of Us 2

داستان بازی The Last of Us 2 شامل ۴۶ چپتر است که در قالب ۱۱ بخش روایت می‌شود. برای به اتمام رساندن بازی حداقل به ۲۰ تا ۲۵ ساعت زمان لازم است.

پیش‌زمینه

داستان The Last of Us 2 چهار سال پس از رویدادهای بازی اول جریان دارد و ۲۵ سال از زمان شیوع عفونت مغزی کوردیسپس گذشته است. الی حالا ۱۹ سال دارد و به عنوان شخصیت اصلی بازی ایفای نقش می‌کند، و جوئل نیز در اواسط پنجاه سالی خود به سر می‌برد. داستان بازی در قالب فصل‌های مختلف سال روایت می‌شود و نقطه‌ی آغازین آن از شهر جکسون و در ماه‌های زمستان است. دو شخصیت داستان در استقرارگاه تامی ساکن هستند و در یک جامعه‌ی رونق یافته زندگی نسبتا صلح‌آمیزی را در پیش گرفته‌اند. الی در آنجا با دینا و جسی دوست شده است. با این حال این بازماندگان همچنان با تهدیدهای همیشگی مبتلا شدگان و سایر بازماندگان متخاصم روبرو هستند.

در مقطعی یک رویداد غم‌انگیز آرامش الی را بر هم زد و او برای گرفتن انتقام از گروهی مرموز راهی سفری شد. او آسیب‌های روحی و فیزیکی زیادی را متحمل شد.

بخش عمده‌ای از مضمون داستان بازی The Last of Us Part II مرتبط با نفرت شکل گرفته در الی است. از لحاظ موقعیتی نیز سیاتل واشنگتن از مناطق اصلی بازی محسوب می‌شود.