معرفی و بررسی بهترین فیلم های ترسناک 2020

فیلم های ترسناک 2020 همانند سال‌های قبل آدرنالین خونتان را افزایش می‌دهند. با ما همراه باشید تا در ادامه، چند فیلم ترسناک 2020 که تاکنون اکران شده‌اند یا منتظرشان هستیم را بررسی کنیم.

سپتامبر 9, 2020 - 08:24
 0  802
معرفی و بررسی بهترین فیلم های ترسناک 2020
بهترین فیلم های ترسناک 2020

ژانر وحشت از جمله محبوب‌‌ترین ژانرها در میان طرفداران هنر سینما محسوب می‌شود. هر ساله آثار زیادی با بودجه‌های مختلف و توسط افراد متفاوت و با ذهن‌های متفاوت در این ژانر ساخته و روانه بازار می‌شوند که البته برخی موفق‌تر از برخی دیگر عمل می‌کنند. در مقاله‌ای که در پیش رو دارید قصد داریم فیلمهای ترسناک 2020 را برای شما معرفی کنیم. با پوبل و فهرستی از برترین فیلم های ترسناک 2020 همراه باشید.

بهترین فیلم های ترسناک 2020 که تاکنون اکران شده اند

در ادامه فیلم های ترسناک 2020 که تاکنون اکران شده‌اند را معرفی می‌کنیم و با جزئیات آن‌ها آشنا می‌شویم. لیست فیلم ۲۰۲۰ ترسناک به ترتیب تاریخ اکران آورده شده‌اند.

 

فیلم ترسناک The Grudge 2020

فیلم ترسناک جدید۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Grudge 2020 3 ژانویه 2020 (13 دی 1398) 20% 4.1
 • کارگردان: نیکولاس پسی (Nicolas Pesce)
 • بازیگران: آندره‌آ ریسبرو، دمیان بیچیر، جان چو، بتی گیلپین، لین شی و جکی ویور

اولین عنوانی که در فهرست فیلم ترسناک 2020 می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم فیلم The Grudge است. فیلم The Grudge در ابتدا به عنوان یک نسخه بازسازی شده از فیلمی به همین نام ساخته شده در سال 2004 و همچنین فیلم ترسناک ژاپنی Ju-On: The Grudge معرفی شد؛ اما وقایع نسخه نهایی آن در حین و همچنین پس از وقایع فیلم 2004 و دنباله‌های آن اتفاق می‌افتند.

به سخن دیگر می‌توان گفت این فیلم نسخه چهارم سری‌ فیلم‌های آمریکایی The Grudge محسوب می‌شود که بازیگرانی همانند آندره‌آ ریسبرو (Andrea Riseborough) و دمیان بیچیر (Demian Bichir) در آن ایفای نقش می‌کنند. فیلم داستان مامور پلیسی را دنبال می‌کند که در حال بررسی چندین پرونده قتل است؛ پرونده‌هایی که در نگاه اول همگی به یک خانه واحد مربوط می‌شوند.

 

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ Underwater

فیلم وحشتناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Underwater 10 ژانویه 2020 (20 دی 1398) 47% 6.1
 • کارگردان: ویلیام ایوبانک (William Eubank)
 • بازیگران: کریستن استوارت، ونسان کسل، جسیکا هنویک، جان گلگر، جونیور، تی جی میلر و گانر رایت

دومین فیلم فهرست فیلم ترسناک 2020 Underwater نام دارد که توسط ویلیام اوبنک (Eubank) کارگردانی شده و ژانر آن ترکیبی از سبک‌های وحشت و شبه تخیلی (Sci-fi) محسوب می‌شود. از بازیگران فیلم می‌توان به وینست کسل (Vincent Cassel) و کریستین استوارت (Kristen Stewart) اشاره کرد. وقایع فیلم Underwater حول محور گروهی از دانشمندان می‌چرخد که در قعر اقیانوس و در حال انجام تحقیقات خود با گروه دیگری از موجودات برخورد می‌کنند که سبب تخریب آزمایشگاه موجود در زیردریایی آن‌ها شده‌اند.

 

فیلم ترسناک 2020 Color Out of Space

دانلود فیلم سینمایی ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Color Out of Space 24 ژانویه 2020 (4 بهمن 1398) 86% 6.2
 • کارگردان: ریچارد استنلی (Richard Stanley)
 • بودجه ساخت: 12 میلیون دلار
 • بازیگران: نیکولاس کیج، جولی ریچاردسون، مدلین آرتور، کیوریانکا کیلچر و تامی چونگ

سومین فیلم ترسناک فهرست ترسناک‌ترین فیلم‌های 2020، Color Out of Space نام دارد. این فیلم که توسط ریچارد استنلی (Richard Stanley) کارگردانی شده است براساس داستان کوتاهی با همین نام که اچ پی لاوکرفت (H. P. Lovecraft) آن را نوشته ساخته شده است. از بازیگران فیلم می‌توان به نیکولاس کیج (Nicolas Cage) اشاره کرد. همچنین جا دارد اشاره کنیم که فیلم Color Out of Space اولین فیلم بلندی محسوب می‌شود که استنلی پس از اخراج خود از پروژه فیلم The Island of DR. Moreau در سال 1996 آن را کارگردانی کرده است.

 

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ The Turning

سینمایی ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Turning 24 ژانویه 2020 (4 بهمن 1398) 11% 3.8
 • کارگردان: فلوریا سیگیسموندی (Floria Sigismondi)
 • بازیگران: مکنزی دیویس، فین وولف‌هارد، بروکلین پرینس و جولی ریچاردسون

فیلم چهارم فهرست فیلم ترسناک 2020 که تماشای آن را توصیه می‌کنیم، The Turning نام دارد. فیلم The Turning یک اقتباس مدرن از داستان The Turn of the Screw نوشته هنری جیمز (Henry James) محسوب می‌شود. جا دارد اشاره کنیم که استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) به عنوان مدیر تولید در ساخت این فیلم مشارکت می‌کند. جرقه تولید فیلم The Turning در ماه مارس 2016 و به عنوان پروژه‌ای اختیاری برای اسپیلبرگ و قصد او برای مشارکت دوباره در یک فیلم ژانر وحشت زده شد.

پروسه تولید فیلم از آن پس به دو بخش تقسیم شد که بخش اول با کارگردانی ژوان کارلوس (Carlos) آغاز شد و در آن زمان فیلم Haunted نام داشت و بخش دوم با تعویض کارگردان و روی کارآمدن فلوریا سیگیسموندی (Floria Sigismondi) با تغییر نام فیلم به اسم کنونی آن نیز همراه بود. وقایع فیلم ترسناک The Turning در روستایی در ایالت ماین (Maine) آمریکا اتفاق می‌افتند و ماجرای پرستار بچه‌ای به نام کیت (Kate) را دنبال می‌کنند که به تازگی برای مراقبت از دو کودک یتیم ضربه‌ خورده گماشته شده است.

 

فیلم ترسناک 2020 Gretel & Hansel

دانلود بهترین فیلم ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Gretel & Hansel 31 ژانویه 2020 (11 بهمن 1398) 65% 5.3
 • کارگردان: اُز پرکینز (Oz Perkins)
 • بازیگران: سوفیا لیلیس، سم لیکی، چارلز بابالولا، جسیکا د گو و آلیس کریگ

پنجمین اثر در فهرست فیلم ترسناک 2020 فیلم Gretel & Hansel است که در سبک وحشت با مایه‌های فانتزی تاریک (Dark fantasy) ساخته شده است. منبع اصلی الهام برای ساخت فیلم Gretel & Hansel، یک داستان عامیانه آلمانی با همین نام محسوب می‌شود که توسط برادران گریم (The Brothers Grimm) گردآوری شده است. کارگردان فیلم، اُز پرکینز در عین حال فیلم‌نامه‌نویس آن محسوب می‌شود که آن را با همکاری راب هیز (Rob Hayes) نوشته است.

نقش‌های اصلی فیلم Gretel & Hansel را سوفیا لیلیس (Sophia Lillis) و سم لیکی (Sam Leakey) بازی می‌کنند. داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که گرتل و هانزل برای پیدا کردن کار و همچنین غذا جهت کمک به والدین فقیر خود به جنگل تاریکی می‌روند که از قضا در آن با یک جادوگر مواجه می‌شوند.

 

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ The Lodge

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ با زیرنویس فارسی

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Lodge 7 فوریه 2020 (18 بهمن 1398) 74% 6
 • کارگردان‌ها: ورونیکا فرانز (Veronika Franz) و سورین فیالا (Severin Fiala)
 • بازیگران: رایلی کیو، جیدن مارتل، لیا مکهیو، آلیسیا سیلورستون و ریچارد آرمیتاژ

اثر ششم فهرست ترسناک‌ترین فیلم‌های 2020، The Lodge نام گرفته است. The Lodge یک فیلم وحشت آنگلو-آمریکایی (Anglo-American) است. فیلم‌نامه فیلم The Lodge محصول مشترک کارگردانان فیلم به همراه سرگیو کاسکی (Sergio Casci) محسوب می‌شود و از بازیگران آن می‌توان به رایلی کیو (Riley Keugh) و جیدن مارتل (Jaeden Martell) اشاره کرد.

داستان فیلم The Lodge در رابطه با یک زن جوان و فرزندخوانده‌های جدید اوست که در یک کلبه زمستانی متعلق به خانواده‌اش و به دور از زندگی شهری قرار گرفته است. آن‌ها در این کلبه قرار گرفته‌اند تا از معماهای گذشته تاریکشان و همچنین فقدان‌هایی که تجربه کرده‌اند پرده‌برداری شود.

 

فیلم سینمایی ترسناک 2020 Fantasy Island

سینمایی ترسناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Fantasy Island 14 فوریه 2020 (25 بهمن 1398) 8% 4.9
 • کارگردان: جف ودلو (Jeff Wadlow)
 • بازیگران: مایکل پنیا، مگی کیو، لوسی هیل، آستین استول، پورشیا دابلدی، جیمی اُ. یانگ، رایان هانسن و مایکل روکر

یکی دیگر از آثار موجود در فهرست فیلم ترسناک 2020 فیلم Fantasy Island است که یک اثر فراواقع‌گرایانه (Supernatural) در ژانر وحشت است. فیلم توسط جف ودلو (Jeff Wadlow) کارگردانی شده است و خود او به همراه ژیلین یاکوبز (Jilian Jacovs) و کریس روچ (Chris Roach) وظیفه نویسندگی آن را برعهده گرفته‌اند. فیلم Fantasy Island براساس یک سری تلویزیونی با همین نام ساخته شده است که توسط گن لویت (Gene Levitt) کارگردانی و در سال 1977 به اکران عمومی درآمده است.

فیلم Fantasy Island در رابطه با فرد اسرارآمیزی با نام میستر روآرک (Mr. Roarke) است که رویاهای دور و دراز مهمانان خوش‌شانس خود را در محلی لوکس و در عین حال جزیره‌ای دورافتاده به حقیقت پیوند می‌دهد. گره فیلم از نقطه‌ای زده می‌شود که این رویاها تبدیل به کابوس شده و مهمانان جزیره مجبور می‌شوند که برای نجات جان خود به حل معماهای آن پرداخته و از آن فرار کنند.

 

فیلم سینمایی ترسناک 2020 After Midnight

ترسناك ترين فيلم ٢٠٢٠

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
After Midnight 20 فوریه 2020 (1 اسفند 1398) 88% 5.3
 • کارگردان: جرمی گاردنر (Jeremy Gardner) ، کریستین استلا (Christian Stella)
 • بازیگران: جرمی گاردنر ، بری گرانت، هنری زبروفسکی

پس از ده سال رابطه، دوست دختر هنک (Hank) از او جدا می‌شود. او روزهای خود را در مالیخولیا می‌گذراند اما موجودی وحشتناک شب ها شروع به آمدن به خانه او کرده و درب او را به قصد شوم خراش می دهد. هنک سعی می‌کند با هیولا مقابله کند که همزمان رابطه فروپاشیده خود را نیز به یاد آورده و سعی دارد بفهمد چه اشتباهاتی را در رابطه خود انجام داده است. این فیلم ابتدا در آوریل سال 2019 در فستیوال تریبکا با نام “Something Else” به نمایش در آمد و سپس در 20 فوریه 2020 در سینما با نام After Midnight اکران شد.

 

فیلم ترسناک Brahms: The Boy 2

فيلم ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Brahms: The Boy 2 21 فوریه 2020 (2 اسفند 1398) 9% 4.6
 • کارگردان: ویلیام برنت بل (William Brent Bell)
 • بازیگران: کیتی هولمز، رالف اینسون، اوین یئومن و کریستوفر کانوری

از دیگر آثار موجود در فهرست فیلم ترسناک 2020 که طرفداران زیادی هم دارد، فیلم Brahms: The Boy 2 است. فیلم Brahms: The Boy نسخه دوم فیلمی دیگر با همین نام محسوب می‌شود و در ژانر اسلشر (Slasher) ساخته و به انتشار خواهد رسید. وظیفه نویسندگی فیلم بر عهده استیسی منیر (Stacey Menear) بوده است و کارگردانی فیلم توسط ویلیام برنت بل (William Brent Bell) انجام شده است.

داستان فیلم Brahms: The Boy 2 در رابطه با خانواده جوانی است که به عمارتی به نام هیل شایر (Hellshire) نقل مکان می‌کنند؛ عمارتی که از گذشته تاریک آن آگاه نیستند. پس از آن شاهد دوستی جوان‌ترین پسر این خانواده با عروسکی چینی به نام براهمس (Brahms) هستیم. از بازیگران فیلم می‌توان به کیتی هولمز (Katie Holmes) و رالف اینسون (Ralph Ineson) اشاره کرد.

 

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ The Invisible Man

فیلم جدید 2020 ترسناک

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ دومین اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Invisible Man 24 فوریه 2020 (5 اسفند 1398) 91% 7.1
 • کارگردان: لی ونل (Leigh Whannell)
 • بازیگران: الیزابت ماس ، الیور جکسون-کوهن

فیلم مرد نامرئی که توسط شرکت یونیورسال پیکچرز توزیع شد، فیلمی است در ژانر وحشت به مدت 124 دقیقه که با بودجه‌ای بسیار کم و فروش بالا توجه بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد. فیلم The Invisible Man را بی‌شک می‌توان بهترین و ترسناک ترین فیلم 2020 تا به اینجا دانست. داستان فیلم درباره زنی است به نام سیسلیا کاس که پس از ازدواج با یک محقق فعال در رشته نورشناسی، به زندانی او تبدیل می‌شود. سیسیلیا که از زندانی بودن و رفتارهای آزاردهنده همسرش، آدریان گریفین خسته شده است، تصمیم به فرار می‌گیرد. او قصد دارد برای فرار از طریق جنگل به خانه خواهرش، امیلی برود.

 

فیلم سینمایی ترسناک 2020 The Hunt

دانلود فیلم ترسناک جدید ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Hunt 13 مارس 2020 (23 اسفند 1398) 56% 6.5
 • کارگردان: کریگ زوبل (Craig Zobel)
 • بازیگران: بتی گیل‌پین ، اما رابرتز ، هیلاری سوانگ

از فیلم‌های عجیب و بحث برانگیز امسال می‌توان به The Hunt اشاره کرد. داستان فیلم درمورد 12 غریبه است که در حالی که دهانشان بسته شده، بیدار می‌شوند. این چند نفر نمی‌دانند کجا هستند و اینکه چگونه به آنجا آمدند. آن‌ها جعبه‌ای پیدا می‌کنند که در آن تعداد زیادی اسلحه و لوازم جنگی وجود دارد. درواقع این 12 نفر توسط افرادی دزدیده شده‌اند تا برای تفریح، تا سرحد مرگ با یکدیگر مبارزه کنند! پیشنهاد می‌کنیم تماشای این فیلم را از دست ندهید و در پایان نیز نظر خود را در بخش کامنت‌ها درمورد برداشتی که در این فیلم داشتید، با ما در میان بگذارید.

 

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ Saint Maud

فيلم هاي ترسناك ٢٠٢٠

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Saint Maud 10 آوریل 2020 (22 فروردین 1399) 93% 6.8
 • کارگردان: رز گلس (Rose Glass)
 • بازیگران: مورفید کلارک و جنیفر اهل

فیلم بعدی فهرست فیلم ترسناک 2020 به عنوان Saint Maud شناخته می‌شود. Saint Maud یک فیلم انگلیسی در ژانر وحشت با مایه‌های روانشناختی (Psychological horror) است که توسط رز گلس (Rose Glass) نوشته و کارگردانی شده است و جا دارد اشاره کنیم اولین تجربه او در کارگردانی نیز محسوب می‌شود. اولین اکران عمومی فیلم Saint Maud در فستیوال فیلم بین‌المللی تورنتو و در تاریخ 8 سپتامبر 2019 (18 شهریور 1398) انجام شد و عرضه عمومی فیلم در انگلستان برای تاریخ اول می 2020 (12 اردیبهشت 1399) برنامه‌‌ریزی شده است.

داستان فیلم ترسناک Saint Maud در رابطه با پرستاری به نام Maud است که در یک آسایشگاه کار می‌کند و اخیرا جزو کاتولیک‌های رومی (Roman Catholicism) شده است. این پرستار که نقش او را موریفید کلارک (Morfydd Clark) بازی می‌کند از این امر نگران است که ممکن است در حین مراقبت از بیماری با نام آماندا (Amanda) که نقش او را جنیفر اهل (Jennifer Ehle) بازی می‌کند، روحش تسخیر شده باشد. با داستانی جذاب، Saint Maud را می‌توان در لیست ترسناک ترین فیلم جهان 2020 نیز قرار داد.

 

فیلم ترسناک 1BR

معرفی فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ دومین اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
1BR 24 آوریل 2020 (5 اردیبهشت 1399) 87% 5.8
 • کارگردان: دیوید مارمور (David Marmor)
 • بازیگران: نیکول برایدون بلوم ، نائومی گراسمن ، آلن بلومنفلد

فیلم 1BR اثری در ژانر ترسناک و محصول سال 2019 است.  فیلم ترسناک 1BR محصول سال 2019 و کشور آمریکاست که برای اولین بار در تاریخ 18 جولای 2019 (27 تیر 98) در کانادا و در تاریخ 24 آوریل 2020 (5 اردیبهشت 99) در آمریکا به اکران درآمده است. در فیلم 1BR وقتی شخصیت اصلی داستان که سارا نام دارد، خانه‌ای یک خوابه در محله‌ای خوب و با همسایه‌هایی مهربان پیدا می‌کند، فکر می‌کند که شانس به او رو آورده و حسابی ذوق‌زده است. اما اینجا لس آنجلس است و هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست. بعد از یکی دو شب تازه مشکلات سارا با این آپارتمان و همسایه‌هایی که دارد شروع می‌شود.

 

فيلم ترسناك ٢٠٢٠ Blood Quantum

معرفی فیلم های ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Blood Quantum 28 آوریل 2020 (9 اردیبهشت 1399) 90% 5.5
 • کارگردان: جف بارن‌بی (Jeff Barnaby)
 • بازیگران: دوری جیکوبز ، میشل گری‌یس ، کیوا گوردون

Blood Quantum از جمله فیلم های ترسناک کانادایی است که در سال 2019 در فستیوال فیلم تورنتو برای اولین بار به نمایش درآمد و سپس در 28 آوریل 2020 بطور آنلاین اکران شد. داستان فیلم درمورد حمله زامبی‌ها و تاثیر آن بر روی اقوام اولیه کانادایی را نشان می‌دهد که به دلیل ژنتیک خود، از ابتلا به این طاعون در امان هستند اما هنوز هم باید با عواقب اثرات آن بر جهان اطراف خود، از جمله پناهجویان سفیدپوست که به دنبال پناهگاه هستند، مقابله کنند.

فیلم ترسناک 2020 The Wretched

بهترین فیلمهای ترسناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Wretched 1 می 2020 (12 اردیبهشت 1399) 75% 5.8
 • کارگردان: برت پیرس (Brett Pierce) ، درو پیرس (Drew T. Pierce)
 • بازیگران: پایپر کوردا، جان-پاول هاوارد، زارا مالر

The Wretched یکی از فیلم های ترسناک آمریکایی است که فیلمنامه نویسی و کارگردانی آن توسط برادران پیرس انجام شده. این فیلم داستان یک پسر نوجوان متعصب را روایت می‌کند که با جادوگری شیطانی رو به رو می‌شود که در همسایگی آن‌ها ساکن است. این فیلم ابتدا در فستیوال فیلم فانتزی در جولای 2019 به نمایش در آمد و پس از آن در 1 می 2020 در سینماها اکران عمومی شد. به دلیل شیوع ویروس کرونا و اکران نشدن فیلم‌های جدید در سینما، این فیلم توانست 6 هفته متوالی در صدر باکس آفیس قرار بگیرد!

 

فيلم ترسناك ٢٠٢٠ Relic

فيلم هاي ترسناك ٢٠٢٠

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ دومین اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
1BR 3 جولای 2020 (13 تیر 1399) 91% 5.9
 • کارگردان: ناتالی اریکا جیمز (Natalie Erika James)
 • بازیگران: امیلی مورتیمر ، رابین نِوین ، بلا هثکات

ماجرای فیلم درباره زنی حدودا هشتاد ساله به نام «ادنا» است که پس از مرگ همسرش به تنهایی زندگی می‌کند. یک روز همسایگان ادنا متوجه می‌شوند که او غیبش زده است. این قضیه برای چند روز ادامه پیدا می‌کند و طی همین مدت، «کی» و «سم»، دختر و نوه ادنا به خانه‌اش می‌آیند. آنها می‌دانند که ادنا با بیماری فراموشی دست و پنجه نرم می‌کند و به همین خاطر نگرانش می‌شوند. Relic را می‌توان در لیست بهترین فیلم ترسناک 2020 نیز قرار داد.

 

فیلم ترسناک 2020 Becoming

فیلم وحشتناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Becoming 23 جولای 2020 (2 مرداد 1399) 4.6
 • کارگردان: عمر نعیم (Omar Naim)
 • بازیگران: توبی کِبِل، پنلوپه میشل، جیسون پاتریک

فیلم Becoming درمورد زوجی است که به تازگی ازدواج کرده‌اند و در طی یک سفر، متوجه می‌شوند که یکی از آن‌ها، رفتار عجیبی دارد و مانند قبل نیست. به عبارت دیگر، شخصیت مرد در این فیلم توسط یک موجود شیطانی تسخیر شده که او را مجبور به انجام کارهای شرورانه می‌کند. بازی جذاب سه بازیگر اصلی به همراه فیلمنامه هوشمندانه، این فیلم را نسبت به سایر فیلم های ترسناک متمایز می‌کند.

فیلم ترسناک 2020 Amulet

فیلم ترسناک سال 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ دومین اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Amulet 24 جولای 2020 (3 مرداد 1399) 69% 4.5
 • کارگردان: رومولا گارای (Romola Garai)
 • بازیگران: الک سکاریانو ، کارلا جوری ، ایملدا استونتان

Amulet (چشم نظر) یکی از فیلم های ترسناک ساخته شده در بریتانیا است که فیلمنامه نویسی و کارگردانی آن توسط Romola Garai انجام شده. داستان فیلم درمورد یک سرباز سابق بی خانمانی است که به او پیشنهاد می‌شود برای اقامت به خانه مخروبه‌ای برود. در این خانه، یک زن جوان به همراه مادرِ رو به مرگش زندگی می‌کنند. آن‌ها پس از مدتی مشکوک می‌شوند که بجز آن‌ها موجود دیگری نیز در خانه زندگی می‌کند.

 

فیلم ترسناک2020 Host

برترین فیلم ترسناک 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ دومین اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Host 30 جولای 2020 (9 مرداد 1399) 100% 6.7
 • کارگردان: راب سوج (Rob Savage)
 • بازیگران: جما مور ، هیلی بیشاپ ، ادوارد لینارد

Host یکی از فیلم های ترسناک موفق امسال است که توانسته از امتیاز خوبی از سمت منتقدین برخوردار شود. داستان فیلم بدین شرح است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم در خانه، گروهی از دوستان تصمیم می‌گیرند تا بصورت هفتگی، برای اینکه همچنان در ارتباط باشند، دیدار آنلاین برگزار کنند. در یکی از هفته‌ها، هیلی تصمیم می‌گیرد تا یک مدیوم (واسط: کسی که بین انسان و ارواح ارتباط برقرار می‌کند) را وارد گروه کرده تا مراسم احضار روح برگزار کنند. یکی از افراد این گروه که تدی نام دارد، عمدا مجبور می‌شود ارتباط را قطع کند زیرا دوست دخترش، جنی، مدام مداخله ایجاد می‌کرد. پس از چند دقیقه، برای هر کدام از اعضای این گروه، اتفاقات مختلف و ترسناکی رخ می‌دهد و هر کدام چیزهای مختلفی را تجربه می‌کنند. «میزبان» را می‌توان در لیست ترسناک ترین فیلم ۲۰۲۰ قرار داد.

 

فیلم ترسناک 2020 Peninsula

دانلود ترسناک ترین فیلم 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Peninsula 12 آگوست 2020 (22 مرداد 1399) 51% 5.6
 • کارگردان: یان سنگ-هو (Yeon Sang-ho)
 • بازیگران: گنگ دونگ-ون ، لی جونگ-هیون

داستان فیلم سینمایی پنینسولا درمورد یک افسر نظامی نیروی دریایی است که به همراه تیمش به شهر ویران‌شده Peninsula فرستاده می‌شود تا یک کامیون پر از پول را برگرداند که در این راه با زامبی‌ها، نظامیان یاغی و یک خانواده خوب آشنا می‌شوند.

قطار بوسان 2020 در روز نخست اکران در کره جنوبی در 2338 سینما اکران شد و توانست 2.4 میلیون دلار بفروشد، که بهترین رکورد روز آغازین اکران در سال 2020 محسوب می‌شود. همچنین مجموع فروش روز اول و دوم اکران فیلم به 4 میلیون دلار رسید. پس از پنج روز اکران فیلم در کره جنوبی و تمامی کشورهایی که در آن سینماها بازگشایی شده بودند به فروش 20.8 میلیون دلاری (از جمله 750 هزار دلار از 45 سینما IMAX) رسید. تا تاریخ 7 اوت 2020 این فیلم در کره جنوبی 27 میلیون دلار بدست آورده است.

 

فیلم ترسناک جدید ۲۰۲۰ The New Mutants

فيلم ترسناك 2020

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The New Mutants 18 اوت (7 شهریور 1399) 32% 5.7
 • کارگردان: جاش بون (Josh Boone)
 • بازیگران: میسی ویلیامز، آنیا تیلور-جوی، چارلی هیتون، آلیس براگا، بلو هانت و هنری زاگا

جدیدترین اثر فهرست فیلم ترسناک جدید 2020 فیلم The New Mutants است که توسط جاش بون (Josh Boone) کارگردانی شده است و یک فیلم ترسناک در ژانر ابرقهرمانی (Superhero) محسوب می‌شود. منبع الهام اصلی این فیلم کمیک مارولی با همین نام است و فیلم‌نامه آن محصول همکاری مشترک کارگردان و نیت لی (Knate Lee) است.

فیلم ترسناک The New Mutants ماجرای پنج جوان جهش یافته (Mutant) را دنبال می‌کند که پس از نگهداری اجباری از آن‌ها در یک مکان مخفی با قابلیت‌های خود آشنا می‌شوند. این افراد برای فرار از گناه‌های خود در گذشته می‌جنگند تا خود را نجات دهند.

 

بهترین فیلم های ترسناک 2020  که بی‌صبرانه منتظرشان هستیم

در ادامه با فیلم های ترسناک 2020 و جزئیات آن‌ها آشنا می‌شویم.

 

فیلم ترسناک 2020 The Babysitter: Killer Queen

فیلم های ۲۰۲۰ ترسناک

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Babysitter: Killer Queen 10 سپتامبر 2020 (20 شهریور 1399)
 • کارگردان: مک جی (McG)
 • بازیگران: جودا لوئیس ، بلا تورن ، آماندا سرنی

نسخه اول فیلم کمدی و ترسناک The Babysitter که در سال 2017 منتشر شد، توانست بازخورد خوب و مثبتی را از سوی مردم و منتقدین دریافت کند. قسمت دوم این فیلم با نام The Babysitter: Killer Queen ، ماجرای دو سال پس از اتفاقات نسخه اول را ادامه می‌دهد. در این قسمت، Cole باید یک بار دیگر نیروهای شیطانی را در کنار هم جمع کند تا با هم به مبارزه با دشمن قدیمی خود بپردازند.

 

فیلم ترسناک 2020 Antebellum

فیلم جدید ۲۰۲۰ ترسناک

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Antebellum 18 سپتامبر 2020 (28 شهریور 1399)
 • کارگردان: جرارد بوش (Gerard Bush) ، کریستوفر رنز (Christopher Renz)
 • بازیگران: جنل مونا ، جنا مالون ، اریک لانگ

Antebellum یکی از فیلم های ترسناک آمریکایی در سبک وحشت وران‌شناختی (Psychological Horror) است که نویسندگی و کارگردانی آن توسط کریستوفر رنز و جرارد بوش انجام شده. داستان فیلم درمورد نویسنده‌ای موفق به نام ورونیکا هنلی است که بین کابوس و واقعیت گیر افتاده و باید قبل از دیر شدن، راه نجات خود را پیدا کند. نقدهایی که تاکنون از این فیلم منتشر شده، ترکیب خوب و بد بوده و منتقدان معتقد هستند که این فیلم نتوانسته از تمام پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خودش استفاده کند. این فیلم در تاریخ 21 آگوست به مدت کوتاهی در سینما اکران شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، از گیشه برداشته شد.

فیلم 12 Hour Shift

ترسناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
12 Hour Shift 2 اکتبر 2020 (11 مهر 1399)
 • کارگردان: بری گرنت (Brea Grant)
 • بازیگران: آنجلا بتیس ، دیوید آرکوئت ، مایک فلوی

فیلم 12 Hour Shift در ابتدا قرار بود در فستیوال تریبکا در ماه آوریل به نمایش دربیاید اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، اکران آن به 2 اکتبر موکول شد. داستان فیلم درمورد یک پرستار معتاد به مواد مخدر است که در زمینه قاچاق بدن انسان فعالیت دارد. در طول یکی از شیفت‌ها، دختر عموی او تحویل کلیه را به اشتباه انجام داده و آن دو اکنون باید به فکر جایگزین کردن کلیه باشند که این کار، منتهی به هرج و مرج می‌شود.

 

فیلم ترسناک Candyman 2020

فیلم ترسناک ۲۰۲۰ دوبله

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Candyman 2020 16 اکتبر 2020 (25 مهر 1399)
 • کارگردان: نیا داکوستا (Nia DaCosta)
 • بازیگران: یحیی عبدالمتین دوم، تیونا پریس، ناتان استوارت جرت، کلمن دومینگو و تونی تاد

چهارمین مورد از فیلم های ترسناک مورد انتظار 2020 را به معرفی فیلم Candyman 2020 اختصاص داده‌ایم. این فیلم دنباله داستانی نسخه قبلی خود که در سال 1992 منتشر شده بود محسوب می‌شود و در آن تونی تاد (Tony Todd) به عنوان بازیگر اصلی ایفای نقش می‌کند. داستان فیلم Candyman 2020 در رابطه با هیولایی است که یکی از دست‌هایش قلاب محسوب شده و از دهان خود موج‌های زنبورعسل خارج می‌کند. این هیولا در کمین یک پروژه ساختمانی در شهر شیکاگو نشسته است.

 

فیلم ترسناک 2020 Come Play

فیلم جدید ترسناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Come Play 30 اکتبر 2020 (9 آبان 1399)
 • کارگردان: جیکوب چیس (Jacob Chase)
 • بازیگران: جیلیان جیکوبز ، جان گلگر جونیور ، آزی رابرتسون

فیلم Come Play روایتگر هیولایی به نام لری است. الیور پسر خیال‌پرداز خانواده که به اوتیسم نیز مبتلا است، با تلفن هوشمند خود باعث ظهور این هیولا می‌شود. الیور پسر جوانی است که احساس می‌کند از دیگران متفاوت است. همین احساس باعث می‌شود از دوستانش فاصله بگیرد. او برای آرام کردن خودش از این احساسات به تبلت و تلفن هوشمندش پناه می‌برد. اما زمانی که یک موجود اسرارآمیز به نام لری برای وارد شدن به این دنیا از دستگاه هوشمند الیور استفاده می‌کند، پدر و مادر الیور باید برای مبارزه و نجات جان پسرشان او را از صفحه نمایش تبلت و تلفن همراه دور کنند.

 

فیلم ترسناک 2020 Wrong Turn: The Foundation

دانلود فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Wrong Turn: The Foundation نامعلوم (در سال 2020)
 • کارگردان: مایک پی. نلسون (Mike P. Nelson)
 • بازیگران: متیو مودین، شارلوت وگا، اما دومونت، دیلن مک‌تی و آدریانا فاولا

یکی دیگر از آثار فهرست فیلم ترسناک 2020 اثری به نام Wrong Turn: The Foundation که محصول مشترک کشورهای آلمان و آمریکا است و هفتمین نسخه از سری فیلم‌های Wrong Turn محسوب می‌شود. داستان فیلم The Foundation در رابطه با گروهی از افراد است که هنگام گردش در دامنه کوه‌های آپالاچی (Appalachian Trail) با گروهی از انسان‌ها با نام The Foundation مواجه می‌شوند که هزاران سال است که در کوه‌ها زندگی می‌کنند.

فیلم ترسناک 2020 Army of the Dead

ترسناک ترین فیلم های ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
Army of the Dead نامعلوم (احتمالا هالووین)
 • کارگردان: زک اسنایدر (Zack Snyder)
 • بودجه ساخت: 90 میلیون دلار
 • بازیگران: دیو باتیستا، الا پورنل، آنا دلا رگه‌را، تئو روسی، کریس دلیا، هما قریشی، گرت دیلاهانت، رائول کاستیلو

اثری دیگر از ژانر وحشت که در فهرست فیلم ترسناک 2020 می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم فیلم Army of the Dead است. Army of the Dead یک تریلر آمریکایی است که توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) کارگردانی شده است و براساس داستانی که خود اسنایدر آن را نوشته ساخته شده است. فیلم Army of the Dead از طریق شبکه نتفلیکس در دسترس خواهد بود و داستان آن در رابطه با گروهی تبهکار است که در طی یک حمله زامبی به شهر لاس وگاس قصد سرقت از شهر را می‌کنند.

 

فیلم The Woman in the Window

فیلم سینمایی ترسناک ۲۰۲۰

نام فیلم ترسناک 2020 تاریخ اکران امتیاز راتن تومیتوز امتیاز IMDB
The Woman in the Window اواخر 2020
 • کارگردان: جو رایت (Joe Wright)
 • بازیگران: ایمی آدامز، گری اولدمن ، جولیان مور

The Woman in the Window از فیلم‌های مهم و بدشانس ترسناک به حساب می‌آید که اکنون دو سال است در انتظار اکران قرار دارد. این فیلم که قرار بود در اواخر سال 2019 اکران شود اما دو بار تاخیر خورد. اولین بار به دلیل بازخورد منفی تماشاچیان، دومین بار هم به دلیل شیوع ویروس کرونا. این فیلم که بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده، توسط Joe Wright کارگردانی شده است. از بازیگران این فیلم می‌توان به حضور ایمی آدامز، گری اولدمن و جولیان مور اشاره کرد.

داستان فیلم بدین شرح است که یک روانشناس آگورافوبیک (ترس از قرار گرفتن در موقعیتی که فرار سخت است یا کسی نیست که به کمک‌تان بیاید) با همسایه‌ای آن طرف خیابان و در شهر نیویورک در محله Brownstone دوست می‌شود، اما همه‌چیز با ناپدید شدن دوستش، دگرگون خواهد شد.

بطور کلی در این مطلب لیستی از ترسناک ترین فیلم های 2020 را برای شما فهرست کردیم و در پایان هر معرفی نیز لینک مربوط به صفحه دانلود فیلم های ترسناک 2020 را نیز قرار دادیم. جا دارد اشاره کنیم که فهرست فیلم ترسناک 2020 با معرفی آثار جدید در این ژانر محبوب به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

واکنش شما نسبت به این مطلب چیست؟

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

مجله پوبل مجله اینترنتی پوبل به عنوان مکانی برای افزایش دانش و سطح آگاهی شما دوستان عزیز راه‌اندازی شد. هدف ما در مجموعه پوبل آشنایی همه مردم با حوزه‌های تکنولوژی، سرگرمی، هنری، علمی، وسایل نقلیه و سایر موارد است. امیدواریم مطالب مجله اینترنتی پوبل به نیازهای شما پاسخ دهد و شما را بیشتر با فناوری های جدید و روز آشنا کند. به امید فردایی با دانش بیشتر و افزایش معلومات همه مردم ایران