معرفی بهترین فیلم های تعاملی با امکان کنترل کردن پایان آنها توسط بیننده

فیلم های تعاملی از سال ۱۹۶۷ شروع شده اند، اما آنها از ابتدای کار خود محبوبیت آن چنانی نتوانستند بدست بیاورند. با این حال شاهد فیلم های خوبی در این زمینه هستیم.

سپتامبر 25, 2020 - 14:32
 0  766
معرفی بهترین فیلم های تعاملی با امکان کنترل کردن پایان آنها توسط بیننده
بهترین فیلم های تعاملی با امکان کنترل کردن پایان آنها توسط شما

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Interactive Movies You Can Watch and Control Online

فیلم های تعاملی نوع خاصی از فیلم ها هستند که تعامل همانند بازی ها را با تجربه روایت فیلم ها ترکیب کرده است. در این مقاله ما برخی از بهترین فیلم های تعاملی را معرفی می کنیم که می توانید به صورت آنلاین در مرورگر وب خود مشاهده کنید.

دیدن فیلم آنلاین Possibilia

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Possibilia به عنوان یک داستان عاشقانه تعاملی است. در Possibilia، یک زوج جوان به فکر جدایی از هم هستند. این داستان ساده به شیوه باورنکردنی پخش می شود، جایی که می توانید تا ۱۶ تفسیر مختلف از همان داستان را تغییر دهید.

کنترل داستان فیلم Five Minutes

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Five Minutes یک فیلم با محوریت آخرالزمان زامبی است. این فیلم با این سکانس شروع می شود که مردی که اسلحه ای به سمت سر خود گرفته است، دخترش در اتاق بعدی نشسته است و دسته ای از زامبی ها در حال تلاش برای شکستن درب هستند. نام این فیلم برگرفته از مدت زمانی است تا کسی پس از آلوده شدن به زامبی تبدیل شود.

فیلم جالب سینمایی Black Mirror: Bandersnatch

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

نتفلیکس با انتشار نسخه ۲۰۱۸ خود از Black Mirror: Bandersnatch، فیلم های تعاملی را دوباره در کانون توجه قرار داد. با روشی معمولی موجود در سریال های Black Mirror، این فیلم نیز در سبک علمی تخیلی و ترسناک است. شما یک برنامه نویس را کنترل می کنید که کتاب ماجراجویی مورد علاقه خود را به یک بازی ویدیویی تبدیل می کند.

فیلم جالب خارجی Chatterbox: Escape the Asylum

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Chatterbox شما را در نقش یک مرد در تیمارستان قرار می دهد. می توانید تمام صداهای درون سر او را بشنوید، شما باید تصمیم بگیرید که کدام مسیر را طی می کند. نیروی محرک داستان آرزوی مرد برای فرار از این تیمارستان است ، اما ابتدا او باید با زندانیان دیگر و سلامت عقل خودش مبارزه کند.

تماشا آنلاین فیلم سینمایی جذاب و دیدنی A Week In The Life Of Milly

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Milly یک فرد بد اخلاق که زندگی جدید خود را باید آغاز کند. او با استفاده از کتاب های خود سعی می کند تا بهترین تصمیم های زندگی اش را بگیرد. شما در A Week In The Life Of Milly می توانید انتخاب کنید که در نقش Milly در برخی از موارد چه کاری انجام دهید مانند اینکه چگونه به درخواست صاحبخانه خود برای اجاره پاسخ می دهد یا اینکه چگونه هنگام برخورد با دیگران رفتار کنید.

فیلم سینمایی جالب خارجی Solace

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Solace یک فیلم تعاملی است که برای مرورگرها ساخته شده است. از طریق صدا، شما صحبت های دو دوست را می شنوید که با یکدیگر درباره موضوعات مختلف صحبت می کنند. این روایت با اشکال انتزاعی رنگی که در اطراف صفحه نمایش چرخانده می شوند، به تصویر کشیده شده است که می توانید با استفاده از دکمه ها با داستان در تعامل باشید. نه تنها تصاویر به حرکت شما واکنش نشان می دهند بلکه صدا نیز همینطور است.

تماشا آنلاین فیلم سینمایی جذاب و دیدنی Dead Lonely

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

آدارمن به عنوان خالق سری انیمیشن عالی والاس و گرومیت شناخته می شود. این شرکت با همکاری Rapt Media این فیلم تعاملی را تولید کرد. در Dead Lonely، مردی به نام فرد به دنبال عشق گمشده خود در دنیای پس از آخرالزمانی است. شما باید با گزینه انتخاب کنید که فرد به کدام مسیر بروند مانند اینکه وارد آرایشگاه شوید یا هدیه ای را که از مغازه می خرید. مراقب باشید، زیرا بسیاری از تصمیمات منجر به مرگ می شوند.

کنترل داستان فیلم A Heist With Markiplier

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

در یوتیوب شما می توانید فیلم تعاملی A Heist With Markiplier را مشاهده کنید. این فیلم از دید شخص اول فیلمبرداری شده است و در آن با کمک یک سارق سعی می کند از مراکز مختلف دزدی کنید. ۳۱ پایان مختلف برای تجربه وجود دارد و می توانید در آن کارهای مختلفی را انجام دهید.

دیدن فیلم آنلاین Minecraft: Story Mode

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

Minecraft: Story Mode یک ساخته نتفیلیکس داستان تعاملی از ماجراجویی اپیزودیک بازی ویدیویی ساخته استودیو Telltale Games است. داستان این فیلم در رابطه با تقابل خیر و شر است و داستان آن درباره ماجراجویی در دنیای ماین کرافت است.

فیلم جالب خارجی Wizard School Dropout

بهترین فیلم آنلاین با امکان کنترل کردن آنها

با کمی جادو موافق هستید. Dropout School Wizard داستان اندی را دنبال می کند، جادوگری که با شرایط مختلفی مواجه است و باید با آن ها مقابله کند.این فیلم داستانی نیست لازم باشد آن را خیلی جدی بگیرد زیرا سبک آن طنز است. شما باید زندگی اندی و نحوه استفاده او از جادوی را کنترل کنید. برخی از تصمیمات شما قدرتهای اساسی و اتفاقات مختلف را ایجاد می کنند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

دراین  مطلب از پوبل معرفی بهترین فیلم هایی که با امکان کنترل پایان آنها را بررسی کردیم و امیدواریم بتوانید با این فیلم ها لحظات خوشی تجربه کنید. میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه دیدن فیلم های تعاملی را با ما به اشتراک بگذارید.

واکنش شما نسبت به این مطلب چیست؟

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

مجله پوبل مجله اینترنتی پوبل به عنوان مکانی برای افزایش دانش و سطح آگاهی شما دوستان عزیز راه‌اندازی شد. هدف ما در مجموعه پوبل آشنایی همه مردم با حوزه‌های تکنولوژی، سرگرمی، هنری، علمی، وسایل نقلیه و سایر موارد است. امیدواریم مطالب مجله اینترنتی پوبل به نیازهای شما پاسخ دهد و شما را بیشتر با فناوری های جدید و روز آشنا کند. به امید فردایی با دانش بیشتر و افزایش معلومات همه مردم ایران