چگونه دوستانمان را در کنسول بازی نینتندو سوییچ اضافه کنیم؟

دوست دارید با دوستان و هم بازی های‌تان در کنسول بازی نینتندو سوییچ بازی کنید؟ برای این کار باید نحوه اضافه کردن دوستان‌تان در کنسول بازی Nintendo Switch را یاد بگیرید.

چگونه دوستانمان را در کنسول بازی نینتندو سوییچ اضافه کنیم؟
نحوه اضافه کردن دوستان به کنسول Nintendo Switch

در کنسول نینتندو سوئیچ  می توانید با دوستان خود بازی کنید اما الگوریتم یافتن آنها متفاوت است. بر خلاف آنچه در کنسول پلی استیشن یا ایکس باکس با آن آشنا هستید ، باید در کنسول نینتندو سوئیچ Friend Code وارد کنید. در اینجا نحوه اضافه کردن دوستان به کنسول Nintendo Switch و پیدا کردن این کد آموزش داده شده است.

برای تغییر ، حساب Nintendo را وصل کنید

اگر می خواهید درخواست دوستان خود را ارسال یا دریافت کنید ، ابتدا باید حساب Nintendo خود را به کنسول سوئیچ وصل کنید. کافی است:
نکته: هنوز حساب کاربری ندارید؟ برای ایجاد یک حساب کاربری می توانید به اینجا مراجعه کنید. شایان ذکر است که کودکان زیر ۱۲ سال نمی توانند حساب کاربری ایجاد کنند مگر اینکه والدین آنها اظهار نظر کنند.

۱- تنظیمات سیستم را از صفحه اصلی سوئیچ انتخاب کنید.

۲- به پایین صفحه بروید و گزینه Users را جستجو کنید و سپس برای اتصال به حساب خود از یک سوئیچ استفاده کنید.

۳- برای این کار حساب Link Nintendo را انتخاب کنید.

نحوه دسترسی به کلید “Friend Code”

پس از اتصال اکانت خود به کنسول سوییچ ، می توانید از دوستان خود بپرسید. اما اگر می خواهید از شخص دیگری درخواست دریافت کنید، به یک کد ۱۲ رقمی نیاز دارید. کافی است بدانید:

۱- User را از صفحه اصلی انتخاب کنید.

۲- Profile را انتخاب کنید. در این صفحه می توانید Friend Cods را در سمت راست صفحه مشاهده کنید.

نحوه ارسال درخواست دوستان در Nintendo Switch

توجه: اگر هیچ یک از این گزینه ها را مشاهده نکردید ، باید کنسول خود را به آخرین نسخه به روز کنید.

از صفحه اصلی ، به کاربر بروید و گزینه Add Friend را انتخاب کنید. از اینجا می توانید یک درخواست دوستی ارسال کنید.

دوستان پیشنهادی: اینجا برخی از دوستانی که قبلاً با آنها در Nintendo، کنسول VW ،Nintendo 2DS ،Facebook یا Twitter آشنا شده اید، هستند.

کاربران نزدیک: اگر فردی نزدیک به شما را با یک کنسول Nintendo Switch مشاهده کرده اید یا می خواهید با یک کاربر کنسول آنلاین شوید، می توانید آنها را پیدا کرده و از طریق کاربر محلی به لیست دوستان خود اضافه کنید.

کاربری که با آن بازی می کنید: وقتی در یک بازی آنلاین با شخص دیگری بازی می کنید، این گزینه می تواند مفید باشد. از این طریق می توانید از او یک درخواست دوستی کنید.

توسط کد دوستی: این همچنین یکی از روش های مختلف ارسال درخواست دوستی است. همچنین به چگونگی پیدا کردن کد دوستی کمی قبل‌تر اشاره شد.

توجه: کنسول نینتندو سوئیچ در تعداد دوستان محدودیت دارد. شما فقط می توانید ۱۰۰ دوست را به لیست دوستان خود اضافه کنید و سپس باید یکی از آن ۱۰۰ دوست خود را از بخش Friends خود حذف کنید تا شخص دیگری اضافه شود.

نحوه تغییر کد دوستی

اگر به هر دلیلی می خواهید کد دوستی را تغییر دهید باید این مراحل را دنبال کنید:

نکته: می توانید هر۳۰ روز یک بار کد دوستی خود را تغییر دهید.

۱- از گزینه های Home کاربران را انتخاب کنید.

۲- User Settings > Friend Settings بروید.

۳- گزینه Reissue Friend Code را انتخاب کنید.