دانلود بریکینگ بد از وبسایت بینگ فیلم

سریال بریکینگ بد ایده هایی را از طریق شخصیت والتر وایت در مورد اینکه آیا مردم قوی بودن و بد بودن را انتخاب می کنند یا ضعیف و خوب بودن را ارائه می دهد.

سپتامبر 2, 2022 - 22:06
سپتامبر 2, 2022 - 22:07
 0  28
دانلود بریکینگ بد از وبسایت بینگ فیلم
سریال بریکینگ بد

سریال بریکینگ بد ایده هایی را از طریق شخصیت والتر وایت در مورد اینکه آیا مردم قوی بودن و بد بودن را انتخاب می کنند یا ضعیف و خوب بودن را ارائه می دهد. به نظر من اکثر مردم از والتر حمایت می کنند، اما برخی از حامیان همان کاری را انجام می دهند که والتر انجام داد، زیرا شهامتی برای از بین بردن شیطان درونی خود ندارند.

دانلود سریال بریکینگ بد

هر مردی وقتی شجاعت داشته باشد، کارهای خودخواهانه انجام می دهد و والتر وایت بهترین مثال برای این موضوع است. اینها برخی از زمینه های فلسفی مطالعه انسان در این مجموعه بود. علاوه بر این، سریال دارای داستان، استعاره، افکار، فیلمبرداری و خطوط زیبا است.

برای دانلود این سریال به سایت بینگ فیلم مراجعه نمایید : دانلود سریال بریکینگ بد

من در مورد این سریال از یکی از دوستانم شنیده بودم، به تازگی بریکینگ بد را دانلود کردم، بنابراین فکر کردم که به آن نگاه کنم، پشت سر هم تماشا کردم، در کارگردانی بازیگری و فیلمبرداری فوق العاده است، اگر می توانستم برایان به سریال 11 ستاره می دادم. کرانستون در نقش کاملاً درخشان است. بهترین بازی ای که در یک سریال دیده ام، با بازی بازیگران جذاب اگر دست من بود، به تک تک بازیگران این نمایش جایزه اسکار می دادم. نکته آخر اینکه فیلمبرداری این سریال شاهکار است.

سریال بریکینگ بد بیش از حد آهسته است

بریکینگ بد

شما می توانید فصل اول و آخرین فصل را بدون از دست دادن به راحتی تماشا کنید. بزرگ ترین نکته مثبت برای من این بود که به خاطر این سریال، بهتر بود با سال تماس بگیری، که بسیار جذاب تر است را دانلود کردم.

اگر می توانستم احساسم را در مورد سریال Breaking Bad در یک جمله خلاصه کنم، این جمله زیر خواهد بود. از اینکه توانستم برای تماشای آن زنده بمانم بسیار خوشحالم، اما از اینکه نمی توانم برای اولین بار دوباره آن را تماشا کنم، ناراحتم. من از استفاده از کلمه عالی برای توصیف چیزها متنفرم، زیرا در بیشتر انواع سرگرمی جا برای بهبود وجود دارد.

نمی دانم از کجا شروع کنم، همه چیز در مورد آن شگفت انگیز است، از داستان فیلم گرفته تا فیلمنامه، شخصیت ها و داستان، این سریال بسیار عالی است و اگر آن را ندیده اید، آن را تماشا کنید. لذت بردن از آن و زمانی که به پایان رسیدید، شگفت انگیز اما ویرانگر است، با صحنه های به یاد ماندنی بسیاری مانند مرگ گاس این سریال احساسات زیادی را در شما ایجاد می کند، مثلاً در انتها که باعث می شود از آنچه والت تبدیل شده وحشت داشته باشید، یا اپیزود چهار روزه که در آن نمی توانید به برخی از کارهای جسی بخندید. و والت در پایان فلینا که باعث می شود شما احساس نابودی کنید، اما تقریباً مانند آنچه برای والت احساس می کنید که او همه چیزهایی را که نیاز دارد انجام داده است و آن صحنه پایانی جایی که دوربین به آرامی بیرون می آید تا جسد والت را بی جان در آزمایشگاه متا در حالی که پلیس جسدش را جمع می کند، ببیند. چه کسی می تواند آن اپیزود اکسی را فراموش کند، از ابتدای آن اپیزود از مرگ هنکس تا زمانی که والت فرزندش را می رباید، احساس خالی بودن می کنید، نمی توانید متوجه شوید که در تمام این مدت از هیولا حمایت کرده اید. انصافا بریکینگ بد بهترین سریالی است که تا کنون ساخته شده است.

واکنش شما نسبت به این مطلب چیست؟

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

مجله پوبل مجله اینترنتی پوبل به عنوان مکانی برای افزایش دانش و سطح آگاهی شما دوستان عزیز راه‌اندازی شد. هدف ما در مجموعه پوبل آشنایی همه مردم با حوزه‌های تکنولوژی، سرگرمی، هنری، علمی، وسایل نقلیه و سایر موارد است. امیدواریم مطالب مجله اینترنتی پوبل به نیازهای شما پاسخ دهد و شما را بیشتر با فناوری های جدید و روز آشنا کند. به امید فردایی با دانش بیشتر و افزایش معلومات همه مردم ایران